פורטל ניקיון נט
חיפוש נקיון

הדברה אלקטרונית – ככה מדבירים במאה העשרים ואחת

הדברה אלקטרונית – ככה מדבירים במאה העשרים ואחת

הדברה אלקטרונית – ככה מדבירים במאה העשרים ואחת

המזיקים שעברו להתגורר בביתנו, גורמים לנו להבין שאין ברירה אלא לעשות הדברה. הבעיה שאנחנו לא אוהבים את הרעיון שנהיה אחראים לפיזור של חומרים כימיים המזיקים ואף פוגעים בסביבה. הפתרון בו נוכל לבחור בכדי להיפטר מהמזיקים אך אם זאת להימנע מזיהומה של הסביבה, היא הדברה אלקטרונית. הדברה אלקטרונית היא הדברה באמצעות מכשור אלקטרוני המבוסס על תאורה, שיבות שדות אלקטרומגנטים, גלי אולטרה סאונד, גלי קול נמוכים ועוד.

מטרתה של ההדברה האלקטרונית

מטרת ההדברה האלקטרונית היא להפוך את הסביבה בה היא מתבצעת לסביבה שבה המזיקים לא יכולים ולא רוצים לשרוד ולכן הם עוזבים את הבית. כך ששיטה זאת מתאימה גם לאנשים המרחמים על אותם המזיקים ולא היו רוצים להרוג אותם. בהליך ההדברה האלקטרונית המכשור, בכדי להיות אפקטיבי יצטרך לפעול ברוב המקרים כעשרים וארבע שעות ברציפות. הדברה מסוג זה, בטוחה לדיירי הבית ולחיות המחמד ואינה פוגעת כלל בסביבה.

שירותי הדברה אלקטרונית יעילה ונפוצה בבתים פרטיים אך אפקטיבית גם במקומות ציבוריים גדולים בהם יש ריכוז גבוה של אנשים, כמו: בתי חולים ובתי ספר. המערכות של ההדברה האלקטרונית יעילים להרחקת מזיקים שונים, כמו: מכרסמים, ג'וקים, נמלים, יונים ועטלפים והם נשארים זמן רב יותר מכל סוגי ההדברה האחרים. בשביל לבצע הדברה אלקטרונית מומלץ להשתמש בשירותיה של אחת מחברות ההדברה אשר מתמחות בתחום, ואשר בבעלותן הציוד המתאים לבצע סוג הדברה שכזה.
הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים
  כל הזכויות שמורות ניקיון נט 2009