פורטל ניקיון נט
חיפוש נקיון

פוליש וניקיון לאחר שיפוץ

פוליש וניקיון לאחר שיפוץ

פוליש וניקיון לאחר שיפוץ

בענף הניקיון, בדומה לענפים השונים במשק, קיימים למרבה הצער, גם כאלה המכונים בפי העם: "חאפרים". לאלה האחרונים, אין יותר ממושג קלוש לגבי עבודות פוליש וניקיון, אך הם מנצלים את העובדה שגם אתם לא מבינים גדולים. בכדי שלא תפלו ברשתם של אנשים מהסוג הזה, תוכלו לקרוא בשורות הבאות על מספר מושגי יסוד בסיסיים על פוליש וניקיון. לא לחינם אומרים כי ידע הוא כח, ובנושא זה יותר מתמיד.

פוליש וניקיון – מהם?

פוליש הינו מונח המגיע מהשפה האנגלית, שבה משמעותו הינו: להבריק. מסיבה זו, כל פעולה שנועדה להבריק רצפות, ראויה להיקרא: "פוליש לרצפות". לרוב, הפוליש היום מתבצע באמצעות מכונת פוליש וברוב המקרים מזמינים אותו כשירות ניקיון לאחר שיפוץ. מכונת הפוליש אינה מורכבת כל כך, וכוללת מברשת ניקוי או סקוצ' ברייט שמסתובבים מהר. מחירה של מכונה כזו נע בין 3,000- 8,000 ₪.

מה ההבדל בין פוליש קריסטלי לפוליש ווקס?

פוליש ווקס הינו תהליך המשלב בתוכו שיוף והברקה של המרצפות, יחד עם חומר שעווה מיוחד לאחר התכה המכונה ווקס. הייחודיות של פוליש ווקס היא, שהוא מעניק למרצפות מראה חלק ונקי ומגן עליה מכתמים. פוליש ווקס הינו הפוליש הסטנדרטי, היות והוא מתאים לרוב סוגי המרצפות. עם זאת, פוליש ווקס אינו מתאים למשטחים אטומים, כמו: גרניט, קרמיקה ופורצלן. בשונה מפוליש ווקס, פוליש קריסטל הופך את הרצפה לבעלת מראה רטוב ומבריק. מסיבה זו, פוליש קריסטל מתאים גם לאוכלוסייה הנתונה לסכנת החלקה, כמו: קשישים וילדים. בתהליך פוליש קריסטל מתבצע ליטוש של המרצפות והחדרת חומרים למילוי הסדקים בתוכה, המעניקים למשטח אחידות. כל חברת פוליש יודעת שפוליש קריסטל מתאים לניקוי רוב סוגי האבן והשיש, במקומות מגוונים: החל ממסעדות, בתי עסק, בניני מגורים ובתים פרטיים.

כמה אמור לעלות פוליש וניקיון?

מחירי הפוליש הינם לפי מ"ר. המחיר הרווח בשוק עבור ניקיון דירה לאחר שיפוץ, הינו בין 10-15 ₪. אולם, במידה והלכלוך הינו רב, המחיר עבור עבודות פוליש וניקיון עלול לעלות. מחיר הפוליש כולל את כל עבודות הניקיון שהחברה מבצעת בבית. להלן רשימת עבודות הניקיון הנפוצות שמציעה כל חברת פוליש וניקיון ממוצעת: פוליש לרצפה, ניקוי יסודי של הפאנלים, ניקוי כלים סניטריים, ניקוי תריסים וחלונות, ניקוי משקופים ודלתות. יחד עם זאת, במקרים ההופכים את עבודת הניקוי למורכבת וקשה יותר, כמו למשל: קרמיקה מחוספסת, המחיר עלול לעלות.

הקמת אתריםallnet4u - פתרונות אינטרנט חכמים
  כל הזכויות שמורות ניקיון נט 2009